Через закупівлю зіпсованого взуття для львівських військових відкрили кримінальне провадження

За нераціональне використання посадовими особами Львівського облвійськкомату виділених на потреби оборони коштів розпочато кримінальне провадження. Йдеться про закупівлю неякісного взуття для військових 3-го батальйону, що на Львівщині.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Західного регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері.

Як зауважено, для матеріально-технічного забезпечення сформованого 3-го батальйону територіальної оборони Львівщини з бюджету області було виділено 1 млн грн. Львівський облвійськкомат витратив із цієї суми 100 тис. грн на придбання взуття для військовослужбовців батальйону.

Утім, через недбалість було закуплено неякісне взуття, яке непридатне для використання за призначенням у польових умовах. Спроби замінити неякісне взуття з боку фірми-постачальника виявились безрезультатними.

Відтак понад місяць були проблеми з проведенням навчальних занять, що негативно впливало на якість підготовки, морально-психологічний стан військовослужбовців, викликало негативний резонанс у суспільстві.

За результатами прокурорської перевірки щодо службових осіб Львівського обласного військового комісаріату розпочато кримінальне провадження за фактом недбалого ставлення до служби за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 425 Кримінального кодексу України.

Наразі органи прокуратури перевіряють використання виділених на оборону коштів у всіх військових формуваннях, дислокованих на теренах Західної України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук