Червоний Хрест не організовував прибуття до України 7-го російського "гумконвою"

СуспільствоРоман Ганкевич, 16 листопада 20141410

Директор департаменту інформаційної політики МЗС України Євген Перебийніс поінформував, що Міжнародний комітет Червоного Хреста (МКЧХ) не брав участі в організації гуманітарної допомоги від Російської Федерації для жителів сходу України.

Про це він заявив у неділю, 16 листопада в ефірі телеканалу "112".

"Російська сторона нам повідомила нотою про намір направити цей гуманітарний конвой. Однак якоїсь специфікації цього вантажу, а також інформації про кінцевого отримувача російська сторона нам так і не повідомила", - заявив Перебийніс.

За його словами, Росія, таким чином, порушила міжнародні правила направлення гуманітарних вантажів і українське законодавство.

"Наші прикордонники були присутні при перетині кордону і могли тільки візуально оглянути, проте повноцінного контролю вони не здійснювали", - наголосив директор департаменту інформполітики МЗС.

"Те, що Росія надсилає ці гуманітарні конвої, - це, можливо, не найгірше, що робить зараз Росія. Оскільки щодня в Україну надходять по кілька конвоїв військової техніки, зброї, військовослужбовців російської армії, про які Росія нічого Україні не повідомляє жодними нотами", - додав Перебийніс.

Нагадаємо, сьогодні в Україну прибув сьомий "гумконвой" з РФ: 54 машини були відправлені в Донецьк і 20 - в Луганськ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук