Чотирьом нардепам загрожує адмінвідповідальність за приховування змін у майновому стані

СуспільствоЮлія Поліковська, 17 листопада 20164060

Після перевірки даних електронних декларацій народних депутатів в Генпрокуратурі виявили, що четверо народних обранців несвоєчасно повідомили про зміни свого майнового стану. Про це повідомили у прес-службі ГПУ.

«4 народні депутати України, які після 1 вересня 2016 року придбали транспортні засоби або отримали дохід від відчуження нерухомого або рухомого майна, у десятиденний строк не повідомили про це Національне агентство з питань запобігання корупції шляхом подання електронного повідомлення до Реєстру», – сказано у повідомленні.

У ГПУ поінформували, що один з депутатів не повідомив НАЗК про придбання мотоцикла Harley-Davidson, 2012 року випуску за 141 тис. грн, а другий – автомобіля Toyota Land Cruiser, 2012 року випуску за 500 тис. грн, ще один депутат не подав повідомлення про отримання доходу в розмірі 100 тис. грн від відчуження автомобіля Lexus LX 570.

Невиконання вимоги про зміни у майновому стані у разі отримання доходу або придбання майна на суму, що перевищує 50 мінімальних зарплат, встановлених на 1 січня відповідного року (у 2016 році – 68 900 грн), є правопорушенням, пов’язаним з корупцією, і має наслідком адміністративну відповідальність, додають у прокуратурі.

У ГПУ зазначили, що протоколи про цей вид правопорушень уповноважені складати посадові особи НАЗК, тому ГПУ ці матеріали направило до агентства з метою вжиття заходів для притягнення їх до відповідальності.

Нагадаємо, 9 листопада член НАЗК Руслан Радецький повідомив, що троє народних депутатів не подали електронні декларації про доходи за 2015 рік: Марія Матіос, яка перебуває на лікуванні, і депутати-втікачі Олександр Онищенко та Сергій Клюєв.

За інформацією Радецького, ще дев’ять нардепів несвоєчасно подали декларації. Це – Юрій-Богдан Шухевич, Олександр Дубінін, Костянтин Іщейкін, Ігор Шкіря, Ірина Костанкевіч, Олег Дмитренко, Анатолій Гіршфельд, Олександр Супруненко та В’ячеслав Богуслаєв.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук