Cина депутата Держдуми РФ засудили у США до 27 років в'язниці за кібершахрайство

СвітРоман Ганкевич, 21 квітня9733
В серпні 2016 року присяжні винесли Селезньову вердикт «винен» у 38-ми з 40-ка пунктів звинувачення

Суд у США засудив росіянина Романа Селезньова, сина депутата Держдуми РФ від ЛДПР Валерія Селезньова, до 27 років позбавлення волі у справі про кібершахрайство. Про це повідомляє Daily Mail.

«Громадянин Російської Федерації був засуджений до 27 років тюремного ув'язнення за злом американських компаній для крадіжки даних кредитних карт», - йдеться в повідомленні.

Зазначимо, раніше Роман Селезньов підписав зізнання в інкримінованих йому злочинах на 11 сторінках. Однак слідство все одно вимагало для нього 30 років в'язниці.

В серпні 2016 року присяжні винесли Селезньову вердикт «винен» у 38-ми з 40-ка пунктів звинувачення, виправдавши Селезньова по двох інших пунктах. Росіянин звинувачувався за 40 злочинними епізодами за п'ятьма статтями: кібершахрайство, умисне заподіяння шкоди захищеному комп'ютеру, отримання інформації з захищеного комп'ютера, зберігання більше ніж 15 недозволених засобів для доступу до захищених комп'ютерних мереж, розкрадання персональної інформації при обтяжуючих обставинах.

Звинувачення заявляло, що Селезньов завдав збитків на $170 млн. Прокурори на процесі доводили, що на комп'ютері Селезньова при затриманні у 2014 році були виявлені 1,7 млн вкрадених номерів кредитних карт, а всього були вкрадені майже 3 млн номерів. Справа Селезньова викликала резонанс через обставини затримання - його схопили агенти Секретної служби США на Мальдівських островах в 2014 році і вивезли на територію США. Захист Селезньова, його батько (депутат Держдуми РФ Валерій Селезньов), а також МЗС РФ назвали затримання викраденням і порушенням норм міжнародного права.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук