День Незалежності України відзначатимуть в американській Міннесоті

СвітЮлія Поліковська, 20 серпня 20164891
День Незалежності України відзначатимуть в американській Міннесоті
Губернатор Міннесоти Марк Дейтон підписав прокламацію про святкування Дня Незалежності України

Губернатор Марк Дейтон проголосив 24 серпня 2016 року офіційно Днем Незалежності України у штаті Міннесота. Про це йдеться у спеціальній прокламації, текст якої отримали журналісти «Голосу Америки».

У документі йдеться, що «винахідливий дух, багата культура та спадщина, віддана робота українсько-американських громадян принесли надзвичайну користь штату Міннесота та Сполученим Штатам Америки».

«Українські громадяни завжди підтримували тверду відданість демократичним ідеалам, навіть у часи важких випробувань, голоду, іноземних вторгнень, вони продовжують свої зусилля, щоб стати поважним партнером західної спільноти демократичних країн», - зазначив губернатор Міннесоти у заяві-проголошенні.

Лише у Міннесоті, йдеться у документі, близько 30 тис. українських американців зробили надзвичайний внесок для досягнення успіху в освітній, науковій та економічній галузях.

Документ був підписаний 8 серпня цього року.

Раніше стало відомо, що сенат штату Каліфорнія у США ухвалив резолюцію щодо відзначення 24 серпня 2016 року Дня незалежності України.

Як інформував ZAXID.NET, з нагоди Дня незалежності України у Києві відбудеться військовий парад.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук