<

Департамент внутрішньої безпеки Нацполіції почав працювати по всіх органах МВС

СуспільствоАндрій Стець, 29 січня 201820680
Необхідність такого рішення пояснюють високим рівнем корупції в структурах МВС

Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції розширив свою діяльність на всі центральні органи виконавчої влади МВС: Національну гвардію, Державну прикордонну службу, ДСНС, Міграційну службу та сервісні центри МВС. Про це йдеться у повідомленні на сайті міністерства.

«В умовах проведення реформи Міністерства внутрішніх справ України Департамент внутрішньої безпеки разом зі слідчими Національної поліції, за прямою вказівкою голови МВС і за підтримки голови Нацполіції, почав виявляти, документувати і руйнувати злочинні схеми в усіх центральних органах влади, діяльність яких координується міністром», – начальник департаменту Євген Коваль сказав на підсумковій колегії МВС.

Відео МВС

Необхідність такого рішення пояснюють високим рівнем корупції в ЦОВВ Міністерства внутрішніх справ. У сервісних центрах, як і раніше, можна отримати водійські посвідчення, оминаючи курси та іспити, а в офісах Міграційної служби «вирішують» питання з видачею закордонних паспортів за гроші.

Коваль також зазначив, що робота з виявлення злочинів ведеться і в Нацгвардії, і в Держприкордонслужбі, налагоджено обмін інформацією з їхньою внутрішньою безпекою.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук