Депутати Коломийської міськради поскаржилися Луценку і Князєву на підпали їхніх автомобілів

За півроку невідомі тричі підпалювали автомобілі коломийських депутатів

Коломийська міськрада провела в четвер, 4 квітня, позачергову сесію, на якій депутати ухвалили звернення до генерального прокурора України Юрія Луценка, голови Служби безпеки України Василя Грицака та голови Національної поліції України Сергія Князєва.

У своєму зверненні вони повідомили, що 15 листопада 2018 року невідомі підпалили автомобіль депутата Коломийської міської ради Сергія Лосюка, а 4 січня 2019 року невідомі підпалили автомобіль депутата Коломийської міської ради Сергія Проскурняка. А вже у ніч з 29 на 30 березня 2019 року невідомі вчинили підпал автомобіля депутата Коломийської міської ради, начальника міського управління освіти Любомира Бордуна, пише місцеве видання «Вікна».

Також у своєму зверненні депутати нагадали, що з листопада 2014 року не встановлено винуватців підпалу майна депутата Коломийської міської ради Геннадія Романюка.

«Оскільки це вже третій спалений автомобіль депутатів Коломийської міської ради за останніх шість місяців, то це говорить про те, що особи, які вчиняють дані кримінальні правопорушення, відчувають безкарність та безсильність правоохоронних органів, оскільки з жодного кримінального провадження не встановлено винних осіб та не направлено жодного обвинувального акту до суду», – заявили депутати.

Відтак вони вимагають в очільників Генпрокуратури, СБУ та Національної поліції взяти під контроль розслідування кримінальних проваджень за фактом підпалу легкових автомобілів та майна депутатів Коломийської міської ради; вжити заходів для всебічного та повного у встановленні Законом терміни розслідування цих кримінальних проваджень; забезпечити вчинення всіх необхідних оперативно-розшукових та слідчих дій, спрямованих на встановлення та притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності.

«Ми довгий час сподівались на те, що переможе здоровий глузд, але банді закони не писані. А я не вмію боротися з бандитами їхніми методами. Тому звернувся до правоохоронців. Так далі тривати не може. Я вбачаю у цьому тиск на органи місцевого самоврядування і пряму загрозу життю обраних коломиянами депутатів, а відтак – небезпеку розгулу бандитизму у Коломиї», – прокоментував ситуацію міський голова Коломиї Ігор Слюзар.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук