Депутати проголосували за розпуск виконавчого комітету

Виконком

Головні новини за 29 вересняНовини Львова, 29 вересня 2011, 22:47 1182 0

Зініціювала таке рішення фракція ВО "Свобода". Міська рада розпустила виконавчий комітет міста, аргументуючи це поганим виконанням однієї з ухвал ради.

Мовляв ще два місяці тому міськрада прийняла рішення про перехід на одноставковий тариф. Виконком мав звернутися до НКРЄ за новим тарифом , однак цього не зробив. Натомість депутати, які не голосували вважають це рішення початком виборчої кампанії ВО “Свобода”.

Рішення про розпуск виконкому для багатьох у сесійній залі стало несподіваним. Ухвалу озвучили представники Свободи.

“Виконком не зробив жодного кроку щоб встановити одноставковий тариф, як хоче більшість львів’ян. Тому ми вважаємо це бездіяльністю і визнали їхню роботу незадовільною”, - каже голова фракції ВО “Свобода” Руслан Кошулинський.

Свободівців підтримали депутати з партії Кличка. Кажуть іншої можливості позбутися виконкому, який створили за попереднього депкорпусу не бачать

“Наша фракція голосувала за розпуск виконкому, не можем нести відповідальність за старих депутатів. З приходом нового депутатського корпусу необхідно було змінювати виконком“, - каже депутат від партії " УДАР" Ярослав Гінка.

Натомість депутати, які не голосували переконані - у цьому рішенні лише політика

“Це виключно політично мотивоване рішення. Одноставковий тариф це одна з обіцянок ВО свобода на виборах . Я думаю, що відповідальна політична сила не повинна давати таких обіцянок, бо це рішення популістичне”, - каже депутат міської ради Сергій Бащук.

“Я усвідомлюю, що почалась виборча кампанія, але навіщо шкодити місту? На це нема відповіді”, - каже міський голова Львова Андрій Садовий.

За ухвалою депутатів, пропозиції щодо нового складу виконкому має подати міський голова

“Згідно законодавства цей виконком буде діяти в статусі в.о, бо місто не може бути без керівного органу, зупиниться робота комунальних підприємств, вирішення питань Львів’ян і ми розуміємо, але заходячи в опалювальний сезон це безвідповідальне рішення”, - каже депутат від НРУ Валерій Веремчук.

За словами міського голови ухвалу про розпуск виконкому детальніше вивчить юридичне управління міської ради після цього можна буде говорити про її негативні наслідки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук