Депутати ВРУ попросили в уряду майже ₴114 млн на написання законів

Депутати ВРУ попросили в уряду майже ₴114 млн на законотворчість

Верховна Рада рекомендувала Кабінету міністрів збільшити видатки на здійснення законотворчої діяльності парламенту на 113 мільйонів 797 тисяч гривень. Про це зазначається у тексті висновків та пропозицій до проекту закону України «Про Державний бюджет на 2017 рік», ухвалених на засіданні, яке выдбулося у четвер, 20 жовтня, повідомив кореспондент «Укрінформу».

Зокрема, окремим пунктом пропонується збільшити за загальним фондом видатки споживання за бюджетною програмою «Здійснення законотворчої діяльності Верховної Ради України на 113 мільйонів 797 тисяч гривень» (з них оплата праці - на 52 млн 512 тис. гривень).

Також парламент закликав Кабмін збільшити за загальним фондом видатки споживання за бюджетною програмою «Обслуговування та організаційне, інформаційно-аналітичне, матеріально-технічне забезпечення діяльності Верховної Ради на 15 млн 196 тис. гривень» (з них оплата праці - на 12 млн 455 тис. гривень).

Крім того, парламент у тексті бюджетних висновків до проекту Держбюджету на 2017 рік рекомендує збільшити за загальним фондом видатки споживання за бюджетною програмою «Висвітлення діяльності Верховної Ради України через засоби телебачення і радіомовлення та фінансова підтримка видання газети «Голос України» і журналу «Віче» на 10 млн 310 тис. гривень.

Нагадаємо, раніше ZAXID.NET повідомляв, що Верховна Рада прийняла за основу постанову про підвищення зарплат народних депутатів. З 1 листопада мінімальна депутатська зарплата буде складати 36250 грн - це більш ніж вдвічі більше теперішньої зарплати у 17650 грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук