Деревообробники нарікають на брак сировини

Суспільствопромоція, 15 липня 2016, 10:00 369 0

Деревообробники Львівщини відчувають брак сировини. А тому пропонують аукціонні торги проводити у два етапи спочатку для місцевих виробників, а потім для всіх інших.

«Коли ми живемо на тій території і на території сільської ради рубки наприклад є, то в першу чергу мали би бути забезпечені ті підприємці, які хочуть працювати на території того регіону», – сказав керівник приватного підприємства «ФОП Войт» Тарас Войт.

Підтримати галузь, кажуть виробники, мала б і держава як у сусідніх європейських країнах.

«У них є шикарні програми кредитування. 70% дає держава, а 30% підприємець. Головне, щоб була оформлена певна кількість людей і здійснювалась сплата податки. І тоді ці 70% після закінчення двох років просто зникають», розповів заступник директора ТзОВ «Акцент» Максим Сколото.

Та не менш важливо зберегти мораторій на експорт лісу. Уряд запровадив його у листопаді минулого року, але вже хоче скасувати.

«За вісім місяців в нас один закон, а через вісім місяців вже інший. Будь-який бізнес в жодній країні не має таких меж. Навіть в тій же Польщі чи Угорщині, якщо закон приймається, він дієвий тільки тоді, коли він діє 10, 15, 20 років», зазначив голова Асоціації деревообробників Львівщини Микола Когут.

Відновлення експорту кругляка знищить деревообробну галузь, стверджують виробники.  

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук