Деревообробники всієї України б'ють на сполох

Головні новини Львова 17.05промоція, 17 травня 2016, 10:02 817 0

Вони терміново зібралися на всеукраїнський з'їзд. Головний меседж — не допустити безконтрольне вивезення українського лісу за кордон та зупинити лобістів із Верховної Ради, які хочуть скасувати мораторій, що зараз діє. Адже під загрозою знищення галузі, яка складає більше 1/3 бюджету усієї України.

«Ми будемо виробляти протидію цим вчинкам Кабінету Міністрів — це головне наше завдання. Ми будемо виробляти стратегію медіа спротиву. Ми не можемо допустити дискредитації тисяч працівників», — сказав голова Асоціації деревообробників і лісозаготівельників Львівщини Ігор Соболевський.

До Львова прибули деревообробники з усієї України. Проблеми, кажуть, і виклики у них спільні.

«В Київській області в деревообробній галузі працює близько 5 тисяч працівників. Ми змушені своїх працівників відпускати у відпустку. Знищення галузі робиться нашими українцями, нашими депутатами», — зазначив голови Київської Асоціації деревообробних підприємств Олександр Ілюшенко.

Зокрема, йдеться про закон №1362 «Про заборону експорту лісоматеріалів». Майже усі члени з'їзду деревообробників підтримали більшістю голосів усі винесені на порядок денний проблемні питання лісу. Сподіваються на компроміс із владою. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук