Дільничні інспектори виявлятимуть чоловіків, які ухиляються від військового обліку

На Львівщині начальників територіальних міськрайорганів МВС України зобов’язали закріпити місцевих дільничних інспекторів, які разом з органами місцевого самоврядування та комісарами територіальних військкоматів вручатимуть повістки військовозобов’язаним.

Про це йдеться в листі-відповіді начальника ГУ МВС України у Львівській області Дмитра Загарії голові ЛОР Петру Колодію щодо звернення про забезпечення постановки на військовий облік жителів східних областей, які прибули на Львівщину для тимчасового проживання, передає прес-служба ЛОР.

У разі виявлення таких, котрі ухиляються від військового обліку, йдеться в повідомленні, відповідна інформація має бути внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, а також в семиденний строк районні (міські) військові комісаріати мають бути повідомлені про призовників, котрих поінформували про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Окрім того, особовий склад отримав вказівку негайно повідомляти відповідні комісаріати у разі виявлення громадян, які не перебувають, проте повинні перебувати на військовому обліку, а також осіб, які отримали громадянство України і мають бути на військовому обліку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук