До 14 січня обговорять кандидатуру очільника Національного антикорупційного бюро

Першочерговим завданням новоствореного антикорупційного бюро буде розслідування та повернення грошей, вкрадених режимом екс-президента України Віктора Януковича. 

Про це сьогодні, 3 січня, під час зустрічі із директором Європейського бюро з боротьби з шахрайством Джованні Кесслером заявив президент України Петро Порошенко, інформує "Українська правда".

"Першочерговим завданням новоствореного антикорупційного бюро буде розслідування та повернення коштів, вкрадених режимом Януковича, створення спеціальної групи контролю за фінансовими ресурсами, які будуть виділені Європейським Союзом як гранти, кредити та спеціальні програми", - зазначив голова держави.

За його словами, перша зустріч членів конкурсної комісії з обрання директора Національного антикорупційного бюро для обговорення можливої кандидатури на посаду директора бюро запланована ще перед Старим Новим роком.

"Ми не маємо права зволікати із затвердженням директора і початком роботи Антикорупційного бюро", - зазначив Порошенко.
 
Він також наголосив, що успішна діяльність бюро буде особливо важливою для впровадження реформ та створення атмосфери довіри до України. 

Згідно з чинним законом, директор Національного антикорупційного бюро має приступити до роботи 24 січня 2015 року. Це також передбачено коаліційною угодою ("Забезпечення діяльності Національного антикорупційного бюро України з січня 2015 року. Проведення відкритого конкурсного відбору на посаду директора згідно із Законом України "Про Національне антикорупційне бюро України".)

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук