До дня ракетних військ і артилерії

Автоматами багато не навоюєш зараз, тим більше з Росією

БлогиВіталій Бала , 19 листопада 2014 96
Віталій Бала
Агентство моделювання ситуацій

Сьогодні 19 листопада, день ракетних військ і артилерії. Я 30 років тому служив у ракетних військах стратегічного призначення (РВСН) на Байконурі. У нас в Україні робились дуже хороші ракети і мені не зрозуміло чому у нас тих ракет нема і чому вони не на озброєнні української армії.

Не знаю, як всі, але я не хочу звикати, що кожного дня гинуть громадяни України. Автоматами багато не навоюєш зараз, тим більше з Росією. На справедливе питання журналіста Ольги Мусафірової, чому ми не знищуємо колони, що заходять на територію країни, почули відповідь, що тоді Росія почне повномасштабну війну.

Але ж Росія не визнає присутність своїх військ. Коли дійдуть до україно-польського кордону, тоді почнуть стріляти на знищення таких колон? Але це вже будемо не ми, а поляки. Ми уже один раз влітку мали перемиря, коли за час його дії Росія завезла на територію України важке озброєння, якого до перемиря не було, або було дуже мало.

Я не розумію, куди йдуть гроші, що збирають податком для збройних сил, де кошти,що виділяють з бюджету?

Чому до цього часу волонтери і переважна більшість громадян країни забезпечують амуніцією наших вояків? Всі про це знають, всі про це говорять, а щось міняється????

Це я до прихильників влади, бо їм не подобається, що в різкій, подекуди провокаційній і грубій формі висловлююсь про представників сьогоднішньої влади.

Сподіваюсь, що ті представники це читають і їм неприємно таке читати, то може почнуть реально оцінювати ситуацію і приймати рішення, а не ходити по ефірам і говорити маячню, або заявляти те ж саме у зверненнях чи заявах.

Слава Україні!

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук