До виборчих дільниць потраплять не всі львів’яни

СуспільствоІрина Панчишин, 15 листопада 2015, 15:52 729 0

Навіть попри сильне бажання поставити відмітку у бюлетені через зайнятість це зроблять не всі львів’яни. На роботі цей день проведуть більшість правоохоронців, працівники залізниці, медики, журналісти і подорожні. Дехто шкодує, інші ж не хочуть йти на дільниці.

Адміністратор львівського ресторану Надія цього разу поспішає на дільницю.

«Сьогодні вирішила піти проголосувати. Оскільки минулого разу в мене зовсім не було часу не було можливості, бо я працювала», – каже Надія Криклева.

Щоб молодь не пасла задніх, дирекція ресторану, де працює Надія – двері для гостей навмисне відчинила на годину пізніше.

«Цей раз ми прийняли таке рішення, що кожна людина має зробити свій вибір тому, що якщо вона цього не зробить, то замість неї зробить хтось інший. Не було такого, щоб гостей ми відмовляли, тобто все в порядку», – розповідає директор ресторану Ірина Михайлишин.

Щойно з дороги львів’янка Мар’яна. Жінки півроку не було в місті, увесь цей час працювала у Польщі.

«Віза закінчилась, закінчились дні та й додому. А так забула якщо чесно, що вибори. Голосувати не буду. Додому спати, добу їхала, так що не маю сил», – пояснила жінка.

Обідню перерву використає для голосування водій автобуса. Сподівається, години вистачить на все.

«Обід використаю. В нас обіду достатньо. Живу на Сихові з кінцевої від цього там переїхався», – додав водій автобуса Василь Іваночко.

Із Закарпаття дружину чекає львів’янин: на вокзалі зустрічає електричку Ужгород-Львів.

«Хотіла потрапити спеціально на вибори, бо могла приїхати ввечері, то ще вечірній є поїзд», – говорить Оксана.

Втім є й такі, кого навіть попри сильне бажання на дільниці не впустить робота. А це провідники, машиністи потягів, які цей день проведуть в дорозі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук