Договір між Євросоюзом і Туреччиною щодо міграції набув чинності

СвітЮлія Поліковська, 20 березня 20162310

У неділю, 20 березня, офіційно набула чинності угода з врегулювання міграційного кризи між ЄС і Туреччиною, укладена 18 березня, повідомило ВВС.

Зокрема, вона передбачає повернення до Туреччини незаконно прибуваючих через її територію до Європи громадян держав Близького та Середнього Сходу та Північної Африки, які не мають підстав для отримання притулку. Натомість ЄС зобов’язався розмістити у себе відповідну кількість осіб, що вже перебувають у турецьких таборах для біженців, вихідців з Сирії.

2 300 фахівців з міграції та безпеки і перекладачів з європейських країн найближчими днями прибудуть до Греції для практичної реалізації домовленості.

За словами представника грецького уряду Гіоргіоса Кіріціса, щоб план запрацював, знадобиться ще декілька днів організаційних зусиль.

Зазначимо, взамін на вирішення проблем з міграцією в ЄС, Туреччина сподівається отримати скасування вже з червня цього року візового режиму для своїх громадян, прискорення процесу переговорів про вступ до Євросоюзу і додатково до обіцяних раніше €3 млрд ще стільки ж.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук