Дональд Трамп заявив про вихід США з Паризької кліматичної угоди

СвітАндрій Стець, 2 червня 20175210
Президент США Дональд Трамп

Президент США Дональд Трамп оголосив про вихід країни з Паризької угоди про протидію глобальному потеплінню. Про це йдеться в заяві президента США.

За словами Трампа, ця угода невигідна для Сполучених Штатів.

«Одне за іншим, ми тримаємо обіцянки, які я давав американському народу під час передвиборної кампанії», - заявив Трамп, перераховуючи дані обіцянки, серед яких також відзначив створення робочих місць і перенесення фабрик і заводів на територію США.

«Тому, щоб виконати мій урочистий обов'язок захищати Америку і її громадян, Сполучені Штати підуть з Паризької кліматичної угоди», – заявив він.

Трамп додав, що може «переукласти більш вигідну угоду для США, американських підприємств, працівників, народу, платників податків».

Нагадаємо, у 2015 році близько 175 країн, серед яких і Україна, погодили угоду, яка має на меті скоротити викиди в атмосферу для зменшення парникового ефекту.

Угодою передбачено зобов'язання з обмеження викидів парникових газів з метою запобігання підвищенню температури повітря на планеті до кінця ХХІ століття у межах двох градусів за Цельсієм порівняно з рівнем доіндустріальної епохи. Зокрема, США зобов’язалися зменшити викиди з 28 до 26 % до 2025 року.

Вихід США ставить під загрозу саму угоду, для втілення якої потрібна прихильність великих країн, на які припадає значна частка викидів.

Зазначимо, що американський підприємець Ілон Маск у зв'язку з виходом США з Паризької кліматичної угоди заявив, що відмовляється від участі в раді при Білому домі.

«Я виходжу з президентської ради. Зміна клімату - це реальність. Відмова від Парижа не на користь ані Америці, ані світу», – написав він, інформує Deutsche Welle.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук