ДОНБАС MY LOVE

Так чи інакше наші герої скоро визволять Донбас. І зразу ж після цього постане питання - що зі всім цим робити

БлогиСергій Скрипник , 24 серпня 2014 97

Інші блоги автора

Є кілька думок щодо програми-мінімум і програми-максимум. Програма-мінімум: кожному, хто скаже, що потрібно почути Донбас, зразу бити в нюх.

Програма-максимум (вона ж і оптимум). Пропаганда Русского мира і російського імперіалізму офіційно проголошується людиноненависницькою ідеологією нарівні з нацизмом і сталінізмом і забороняється законом на території України. Як така, практична реалізація котрої веде до людських жертв і порушення територіальної цілісності України.

Після того наступає щастя. Кожного Колю Левченка, який починає розводитися про слов'янське братство на виборах, мало того, що з виборів знімають, то ще й тягнуть до кутузки. Те ж саме з усіма політичними крилами ополчення ЛНР та ДНР, які обов'язково виникнуть і балотуватимуться до Верховної Ради та місцевих рад. Місцевим ментам пропонується альтернатива: або садити Колю Левченка до кутузки, або сідати самому. Місцева влада (райдержадміністрації) і місцеві менти організуються з батальйонів "Донбас", "Дніпро", "Азов" та інших.

Upd. до програми мінімум. Кожному, хто скаже, що Донбас - це його земля на тій підставі, що він останні тридцять років там пив шмурдяк, лазив по копанках і тирив металолом, бити в нюх. Донбас - земля всіх, хто окропив його своєю кров'ю. Донбас, хай і такою страшною ціною, став Україною.

А Україна, ну ви самі все розумієте.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук