Старша донька Гройсмана отримала посвідку на проживання у Великобританії

Тепер дочка прем’єр-міністра України Юлія Гройсман претендує на набуття британського підданства

СуспільствоВолодимир Пиріг, 29 листопада 201830736
Старша донька Гройсмана отримала посвідку на проживання у Великобританії
фото instagram
Подружжя Володимира і Олени Гройсманів з доньками – старша Юлія зліва, і молодша Христина – справа

Старша донька прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана Юлія отримала посвідку на проживання у Великій Британії, оскільки у неї в Лондоні є своя фірма. Таким чином, тепер вона претендує на отримання британського громадянства, повідомило видання «Страна».

«Юля в Лондоні вже, як риба у воді. Вона ж вчилася там на юридичному, та й трохи більше року тому фірму свою відкрила. Вона вже постійний резидент туманного Альбіону і може претендувати на громадянство. А, може, і вже», – процитувало видання співрозмовника, наближеного до сім’ї політика.

Зазначимо, що в липні цього року видання «Наші гроші» з посиланням на дані британського реєстру Companies House писало, що донька українського прем’єр-міністра Юлія Гройсман у травні 2017 року зареєструвала у Лондоні власну фірму «2100 consultancy ltd». Вона стала директором і єдиним власником цієї фірми зі статутним капіталом у розмірі 1 фунт стерлінгів. Видом діяльності фірми вказано «Solicitors». Солісітер – це категорія адвокатів у Англії, які готують судові матеріали для баристерів – адвокатів вищого рангу.

Тоді ж «Наші гроші» писали, що Юлія Гройсман також працює солісітором у компанії «Gvc Marketing (UK) Limited», яка займається букмекерським та ігровим бізнесом.

«Страна» пише, що 20 листопада цього року в британському реєстрі Companies House в профіль Юлії Гройсман були внесені зміни. Тепер, за новими даними, зазначено, що країна постійного проживання доньки прем'єр-міністра – Англія (England). Таким чином, як пише «Страна», після отримання статусу «постійно проживає» і побувши рік в ньому, Юлія Гройсман має право клопотати про надання їй британського підданства.

Видання також зазначає, що після того, як Юлія Гройсман відкрила у Лондоні свою фірму, вона автоматично отримала посвідку на проживання і стала податковим резидентом, а відтак на неї повною мірою поширюється британське законодавство.

Юлія Гройсман 1991 року народження є донькою дружини Гройсмана – Олени – від першого шлюбу, вона навчалась у Лондонському університеті на юридичному факультеті.

В цьому ж матеріалі «Страна» пише, що молодша дочка Гройсмана – Христина – також перебуває у Лондоні і навчається там у приватній школі.

Як повідомляв ZAXID.NET, доньки президента України Петра Порошенка також навчаються в Лондоні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук