Дві львівські дитячі лікарні отримали гуманітарну допомогу з Європи

СуспільствоОльга Гринько, 12 жовтня 20172260
Гуманітарну допомогу отримала обласна дитяча клінічна лікарня «Охматдит»

У середу, 11 жовтня, Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «Охматдит» отримала 35 спеціалізованих медичних тумб. Також 6 функціональних ліжок, 6 ортопедичних матраців і 6 тумб передали для дитячого «Хоспісу» при Чорнобильській лікарні.

Ці меблі – частина гуманітарного вантажу, який волонтери доставили до Львова з Австрії та Німеччини. Допомогу розподілили між 9 медичними закладами міста.

«Упродовж останніх тижнів ми передавали медичні меблі у пологове відділення комунальної 3-ої міської клінічної лікарні, у 8-му міську клінічну лікарню, у Львівську міську лікарню «Хоспіс» та в обласну психіатричну лікарню. Підтримувати такі заклади особливо важливо, бо тут проходять лікування найменші і найвразливіші пацієнти – діти, які повинні мати найкращі умови», – розповів Валерій Веремчук, очільник «Народної Самооборони», волонтери якої здійснили передачу допомоги.

Загалом від європейських партнерів до Львова надійшло 100 функціональних ліжок, 90 медичних тумб, 10 ліжок-каталок та 50 ортопедичних матраців.

Загалом у рамках програми Міжнародного допомогового Комітету у львівські лікарні вже передали 500 функціональних ліжок, 1 тис. ортопедичних матраців, близько 100 медичних тумб. Також з Європи доставили 2 дитячі інкубатори, апарат для ультразвукової діагностики (УЗД), крісла-каталки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук