Двох телеведучих виключили з Громадської ради НАБУ через накрутку голосів

Громадська рада НАБУ виключила зі свого складу Василя Апасова і Назара Діордіцу

Раду громадського контролю НАБУ обирають щороку за допомогою інтернет-голосування

Рада громадського контролю НАБУ виключила зі свого складу телеведучих Василя Апасова і Назара Діордіцу (Макс Назаров). Про це йдеться у повідомленні, опублікованому на сайті ради в четвер, 11 червня.

Як повідомляється, причиною такого рішення стала накрутка голосів, яку виявило НАБУ і підтвердила спостережна організація «Електронна демократія».

Без накрутки Апасов набрав би 11505 голосів (а не 14 900) а Діордіца – 11979 (а не 15384). Це менше, ніж непрохідні Віктор Трофименко і Максим Салата з ГО «Ветеранське братство».

Тому на першому засіданні РГК НАБУ виніс на розгляд і більшістю голосів підтримав виключення Апасова і Діордіци. Громадська рада планує звернутися до Департаменту кіберполіції з проханням перевірити результати голосування, а в НАБУ – з проханням призначити довибори на місця, що звільнилися.

Своєю чергою, Діордіца і Апасов повідомили соцмережах, що планують оскаржити це рішення в суді.

Нагадаємо, що Апасов працює на телеканалі Zik, Назаров – на телеканалі «Наш». Більшість в громадській раді НАБУ контролюють прихильники політичної партії «Демократична Сокира».

Раду громадського контролю створили для забезпечення прозорості і громадського контролю за діяльністю НАБУ. Він також допомагає НАБУ взаємодіяти з громадськими об'єднаннями та іншими інститутами громадянського суспільства у сфері протидії корупції.

Її склад обирають щороку за допомогою інтернет-голосування.

Як інформував ZAXID.NET, 5 червня стало відомо, що на виборах до Ради громадського контролю при НАБУ виявили накрутку голосів за двох кандидатів.

Зазначимо, що Раду громадського контролю створено для забезпечення прозорості і громадського контролю за діяльністю НАБУ. Вона також допомагає НАБУ взаємодіяти з громадськими об'єднаннями та іншими інститутами громадянського суспільства у сфері протидії корупції. Її склад обирають щороку за допомогою інтернет-голосування. Щоб віддати голос, цього року необхідно було підтвердити свою електронну адресу та номер мобільного телефону.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук