ЕКО-ДІМ – ціни на квартири у Львові

Христина Нога, 16 квітня 201443700
ЕКО-ДІМ – ціни на квартири у Львові

Компанія ЕКО-ДІМ, яка нещодавно очолила рейтинг забудовників Львова, оголосила, що ціни на квартири в новобудовах, які вона споруджує, залишаються прив’язаними до української валюти.

«Однією з перших компанія ЕКО-ДІМ заявила про те, що ціни на квартири є зафіксовані в гривнях. І сьогодні ми продовжуємо задекларовану політику прив’язки ціни на квартири виключно до гривні. Станом на сьогодні компанія ЕКО-ДІМ володіє повним циклом виробництва будівельних матеріалів та самого будівництва. Саме тому ми маємо можливість забезпечити не тільки будівництво будинків, але й максимально знизити ефект підняття цін за рахунок нашої потужної будівельної бази та професійному колективові. І, хоча ситуація з курсом валют, ціною на паливо, здорожчання окремих видів матеріалів вносить свої корективи і у вартість квартир, всі актуальні ціни квартир ми подаємо в себе на сайті»,– говорять представники компанії.

Будинок на вул. Інструментальній

«Квартири в будинках ЕКО-ДІМ завжди користувалися попитом і мали тенденцію до збільшення своєї вартості навіть в стабільний на ринку валют період. Так різниця між ціною квартири на початку будівництва та після здачі його в експлуатацію складала 30% і більше. Станом на сьогодні ці два чинники – вартість квартири та курс валют збіглися в часі, однак якщо в гривневому еквіваленті долар виріс майже на 68%, то вартість квартир, наприклад в будинку по вул. Під Голоском від початку будівництва на цей момент в гривні піднялася на 27%, а вартість квартир в будинку по вул. Інструментальній (де нещодавно розпочалося будівництво 2-ої черги) – лише на 12%. Зрозуміло, що вторинний ринок нерухомості, який звикло працює в прив’язці до долара, автоматично підніме і вартість квартир в зданих будинках. Проте зараз ми продовжуємо задекларовану позицію фіксування вартості в українській валюті», – говорить директор агентства нерухомості «ЕКО-ДІМ» Роман Бук.

Будинок на вул. Під Голоском

До речі, нещодавно компанія ЕКО-ДІМ очолила рейтинг забудовників Львова. Дослідження було проведено інститутом проектування «Комфортбуд», а основою для формування рейтингу стала сукупна площа об’єктів даних компаній у Львові, будівництво яких здійснювали компанії протягом року.

Актуальні ціни на квартири та їх наявність Ви можете дізнатися безпосередньо в офісах АН «ЕКО-ДІМ» та на сайті компанії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук