Експерт спростував заяви Лещенка про витрати на піар Яценюка

Суспільство25 серпня 20152930

Організація «Комунікація для змін», яка підтримувала і організовувала комунікаційну підтримку інвестфоруму в Києві "Support for Ukraine", не працює з жодною українською організацією як джерелом коштів.

Про це на своїй сторінці в ФБ написав її співзасновник Олександр Харченко, коментуючи поширену народним депутатом Сергієм Лещенком інформацію про витрати прем’єр-міністра на власний піар.

Експерт наголошує, що організація розробляла і організовували також кілька інформаційних кампаній: по децентралізації, енергоефективності, енергетичній незалежності, субсидіям, підтримці переселенців, малого та середнього бізнесу для уряду, а не особисто для прем’єра.

«У Вашингтоні наші партнери з компанії APKO підтримували не прем’єра, а Форум, на якому УКРАЇНУ представляли всі ключові міністри Уряду - і де, в тому числі завдяки нашим зусиллям і зусиллям APKO, вдалося добитися потужної медіа підтримки події», - йдеться в дописі Харченка.

Харченко також спростовує будь-яку причетність до фінансування олігарха Ахметова. «Не маю ЖОДНОГО відношення до пана Ахметова. Більш того, якби народний депутат був уважніший - то побачив би, що місце моєї основної роботи - "Центр досліджень енергетики" - був заснований раніше, ніж енергетична компанія Ахметова», - йдеться в дописі.

«Відвертим, нічим не обґрунтованим наклепом на команду та ті зусилля, які докладаються, щоб допомогти Уряду з комунікаціями» назвала на своїй сторінці в ФБ допис Сергія Лещенка радник міністра інформполітики, фахівець комунікаційного ринку Іветта Делікатна.

За її словами, інформація про зв’язки з Ахметовим є незрозумілою інсинуацією.

Експерти відзначають, що також планується супровід урядових Форумів, що відбудуться у Берліні, а потім у Парижі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук