Електронна реєстрація не гарантує львів’янам влаштування дитини в садок

Запроваджена електронна реєстрація та облік дітей у львівські дошкільні навчальні заклади (ДНЗ) сприяє прозорості процедури влаштування дітей. Адже батьки можуть в електронному вигляді подавати заявки для зарахування дитини до того чи іншого ДНЗ, щоправда, лише в один. Водночас така реєстрація ще не є гарантією влаштування дитини в той чи інший садок.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Львівської міськради.

Як зауважила начальник управління освіти ЛМР Галина Слічна, «у Львові працює 94 дошкільні навчальні заклади комунальної форми власності, 10 навчально-виховних комплексів. Усі вони охоплюють дошкільною освітою 24100 дітей, які перебувають у 773 групах».

Відтак додала, що у відсотковому відношенні дошкільною освітою охоплені 68% дітей. За її словами, реально є дефіцит місць у садках, вони усі переповнені, на 100 місцях виховуються 152 дитини. Тож доки буде дефіцит місць в ДНЗ, доти й буде проблемою влаштувати дитину в садок, а «електронна черга лише дає прозорий процес влаштування», наголосила пані Галина.

Додамо, що електронна реєстрація дитини у львівські садочки є абсолютно безкоштовною і загальнодоступною. Після реєстрації батьки отримують код заявки, за яким можуть перевіряти її стан у дошкільному навчальному закладі. Усі подані заявки потрапляють на розгляд завідувача дошкільного закладу і розглядаються в період зарахування дітей, тобто з червня по серпень. Батьки, діти яких зараховані до ДНЗ, отримують повідомлення про це на свою електронну пошту.

Водночас «електронна реєстрація не є чергою – це реєстрація дитини в ДНЗ, яка вирішує такі питання, як чіткий облік дітей мікрорайону, питання звітності, питання переводу груп в школи і низку інших питань», – додав координатор програми електронної реєстрації в садках у Львівській області Тарас Юрчишин.

Щоб зареєструвати дитину в місті Львові, потрібно перейти за посиланням www.misto.lvivedu.com, далі вибрати свій районний відділ освіти, перейти на інтернет-сайт відповідного дошкільного закладу і зареєструвати дитину, заповнивши форму у відповідному пункті меню «Електронна реєстрація». Також зареєструвати дитину можна безпосередньо на сайті районного відділу освіти.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 3

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук