"Ензим" таки відключають від каналізації

"Ензим" відключають

Головні новини за 25 липняНовини Львова, 25 липня 2012, 23:17 0

Ензиму перекривають дихання. Підприємство, яке чи не найчастіше звинувачували у породженні смороду в місті, вирішили відрізати від міської каналізації.

Нині упродовж дня водоканалівці намагалися дістатися до колектора, аби поставити там заглушки. Однак, доступ до нього заблокували працівники дріжзаводу. Мовляв, так боронили не лише трубу а й свої робочі місця.

Доступ до колектора, який з’єднує дріжзавод з міською каналізацією, працівники заблокували ще вночі. Кришку люка вони накрили стареньким УАЗом. У такий спосіб вирішили боронитись від водоканалівців.

Про те, що "Ензим" будуть відрізати від каналізації, підприємство попередили ще у четвер, зауважують у "Львівводоканалі". Дріжзаводу закидають постійне перевищення допустимих норм шкідливих речовин у виробничих стоках, які потрапляють в міські очисні споруди. А ті у свою чергу просто не справляються з їхнім хімічним складом.

Позиція керівництва дріжзаводу така: тхне у місті не через їхнє підприємство. Мовляв, вони зробили усе, аби їхні стоки не створювали проблем на очисних спорудах. За 10 років було вкладено 5 мільйонів євро лише в екологічні проекти.

Занепокоєні ситуацією довкола “Ензиму” і в асоціації роботодавців. Адже 500 осіб вже завтра можуть лишитися без роботи.
А коли із ладу вийдуть міські очисні споруди, ось тоді буде точно біда, опонують у "Львівводоканалі". І не мають наміру відступати також.

Нині правоохоронці, яких викликали комунальники, не стали розганяти людей. Не забрав евакуатор і автівку, яка заблокувала люк. Сидіти на трубі люди мають намір цілу ніч. Як розійтися мирно, без відключення, керівництво “Ензиму” та “Львівводоканалу” мізкуватиме вже завтра за столом переговорів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук