Геращенко розповіла про мирний план Порошенка

Уповноважений Президента з мирного врегулювання конфлікту в Донецькій та Луганській областях Ірина Геращенко заявила, що план Президента України Петра Порошенка з мирного врегулювання ситуації має 14 пунктів.

Про це вона сказала в ефірі телеканалу «Україна» 18 червня в середу.

«Перший пункт, про що кричать зараз жителі Донецької та Луганської області, втомлені від людей зі зброєю, які тероризують ці регіони, - нам необхідно зміцнити кордони. Там не повинна пролетіти навіть муха, не те, що пройти російський танк. Другий момент - Президент готовий оголосити на короткий термін припинення вогню в односторонньому порядку тільки для того, щоб за цей час люди здали зброю і була оголошена амністія», - зазначила Геращенко.

За її словами, конкретні дати президент оголосить найближчим часом.

Уповноважений президента також каже, що її головне завдання насамперед - це «спілкуватися з тими людьми на Сході, які хочуть зрозуміти, яка сьогодні позиція нової влади щодо врегулювання ситуації».

«Президент оголосив інформацію про свій мирний план. Це дуже важливо, особливо в умовах, коли не працюють українські канали, не працює українське радіо, не видаються українські газети. Як нам в такій ситуації розповісти про те, що президент України вважає відновлення миру і благополуччя своїм пріоритетом? Це дуже важливо. Ми будемо шукати нетрадиційні методи врегулювання цієї ситуації», - запевнила Геращенко.

Нагадаємо, що у вівторок, 17 червня, Ірину Геращенко призначили уповноваженим з мирного врегулювання конфлікту на Донбасі. Згідно з документом, основним завданням уповноваженого є представлення позиції президента України з питань деескалації напруженості, досягнення громадянської злагоди, забезпечення безпеки громадян та недопущення посягань на життя і здоров'я мирного населення в Донецькій і Луганській областях, припинення посягань на суверенітет і територіальну цілісність України і впровадження мирного плану Президента України щодо врегулювання ситуації на сході України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук