Глава УГКЦ перед виборами закликав молодь не переходити на бік «нашого противника»

Предстоятель УГКЦ звернувся до молоді за два тижні до другого туру президентських виборів

Глава УГКЦ перед виборами закликав молодь не переходити на бік «нашого противника»
Глава УГКЦ закликав молодь не припускатися «злочинної байдужості і легковажності»

Глава Української греко-католицької церкви Святослав (Шевчук) оприлюднив звернення до молоді з нагоди президентських виборів, у якому нагадав про відповідальність за країну і закликав не припускатися «злочинної байдужості і легковажності».

«Історія спасіння показує усім нам, що дорога з рабства до свободи – це важкий і тривалий шлях, яким треба крокувати з дня на день, послідовно й витривало. На цьому шляху можливі помилки, але неприпустимо допускатися злочинної байдужості чи легковажності, якими ми самі, часто навіть не помічаючи цього, переходимо на бік нашого противника, самі добровільно повертаємося під його кормигу», – заявив глава УГКЦ у своєму посланні до молоді.

Він нагадав, що наприкінці 2013 року українців намагалися позбавити можливості реалізувати свою національну мрію про вільну, соборну, європейську Україну, яку вони ціною великих жертв відстояли на Майдані.

«…нині ворог нашого спасіння – особистого і національного – знову намагається приспати нашу чуйність. Хоче, щоб ми сприймали свободу як право без особистого зусилля, щоб просто “плили за течією”, самі відмовилися від високих устремлінь та ідеалів», – наголосив Святослав і закликав молодь до зрілої відповідальності під час голосування на президентських виборах.

«Тільки зріла особа здатна передбачити наслідки свого вибору та брати на себе особисту відповідальність за них. Не даймо нікому висміяти Україну, глумитися над кров’ю і стражданням нашого народу, який ціною власного життя виборює справжню свободу!» – йдеться у посланні глави УГКЦ до молоді.

Він також наголосив, що гідним довіри українців може бути лише той, у кого є професіоналізм, порядність і патріотизм.

Нагадаємо, другий тур президентських виборів відбудеться 21 квітня. До нього потрапили відомий шоумен Володимир Зеленський та чинний президент Петро Порошенко. При цьому, за результатами першого туру президентських виборів, Зеленський набрав майже вдвічі більше голосів за Порошенка. Крім того, як показують соціологічні опитування, Зеленський має усі шанси перемогти Порошенка і в другому турі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук