Година без світла як спосіб привернути увагу до екологічних проблем у світі

Суспільствопромоція, 19 березня 20184400

Цьогорічна весна готує для нас новий ековиклик – провести одну годину без світла.

А все для того, щоб стати частиною великого екологічного проекту «Година Землі». Тема цьогорічної кампанії Connect2Earth («Злови зв'язок з Землею»). Вона підкреслює, що люди почали втрачати зв’язок з планетою, який нам так потрібно відновити. Саме тому, вже 24 березня окремі люди та великі компанії, серед яких і Фонд зелених технологій Greenville, можуть стати частиною світової ініціативи та привернути увагу суспільства до важливих екологічних проблем.

Від Сіднея до Львова

Більш ніж за 10 років свого існування проект Година Землі став дуже популярним. Вперше акція була проведена в австралійському місті Сідней 31 березня 2007 року. Більше 2 мільйонів мешканців Сіднея та 2 100 компаній одночасно вимкнули світло на одну годину. В результаті чого енерговитрати міста зменшилися на 10,2% в годину це еквівалентно тому, ніби на дорогах стало б на 48 000 менше автомобілів. Цей простий вчинок надихнув безліч людей у всьому світі на боротьбу з глобальною зміною клімату. Згодом ця ініціатива розповсюдилась і по інших куточках Планети. Такі міста, як Париж, Мілан, Лондон під час Години Землі вимикають підсвітку багатьох великих об’єктів. Приємно, що Львів також не стоїть осторонь цього екологічного руху. Цього року Фонд зелених технологій Greenville привертає увагу львів’ян до актуальних екологічних питань та закликає приєднатися до акції.

Долучитись може кожен

24-го березня о 20:30 разом із цілим світом ви можете вимкнути світло на годину, щоб долучитися до всесвітнього природоохоронного руху – Години Землі. На що ж витратити ці 60 хвилин? Ви можете провести годину без світла разом з друзями чи рідними – запалити свічки та у затишній атмосфері пограти у настільні ігри, влаштувати романтичний вечір або просто провести час наодинці з собою.

А що далі?

Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин варто замислитись над рядом важливих екологічних проблем. Збереження навколишнього середовища, ощадливе використання природних ресурсів і досягнення гармонії з природою. Усі ці питання абсолютно актуальні сьогодні як в нашій країні, так і за її межами. Окрім того, дуже важливо впроваджувати у своє життя екофрендлі-звички. До прикладу, замінити поліетиленові пакети на еко-торбинки, використовувати екологічний транспорт. А вдома варто встановити енергозберігаючі LED-лампи та спробувати сортувати сміття! І що важливо, привчати дітей бути екологічно свідомими та берегти природу.

Фонд зелених технологій Greenville дбає про навколишнє середовище і активно долучається до екологічних акцій. Одним із його проектів є житловий комплекс Greenville House. Саме у ньому озеленено 48% площі дахів та є 16 озеленених терас. До слова, 24-го березня о 20:30 в офісах Фонду зелених технологій Greenville теж планується вимкнення світла на одну годину і буде призупинено всі роботи на існуючих об’єктах. Окрім того компанія Greenville закликає усіх мешканців наших житлових комплексів «Місто Трав», «Добра Оселя», Greenville House та усіх небайдужих долучитися до цього екологічного проекту «Година Землі».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук