<

«Голос України» опублікував закон про внутрішньо переміщених осіб

СуспільствоОксана Руда, 21 листопада 20140

У п’ятницю, 21 листопада, у газеті Верховної Ради «Голос України» опубліковано закон «Про внутрішньо переміщених осіб», який набуде чинності завтра, 22 листопада.

Закон спрямований на вирішення нагальних питань з обліку і життєзабезпеченню внутрішньо переміщених осіб і членів їх сімей в нових умовах проживання, на спрощення порядку тимчасової реєстрації вимушених переселенців. Також закон містить норми щодо вдосконалення порядку та скорочення граничних строків розгляду заяв про оформлення, переоформлення, продовження соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, забезпечення їх соціальними та медичними послугами.

Цей закон розроблений за участю представників УКБ ООН, ОБСЄ, Державної міграційної служби, представників громадських організацій внутрішньо переміщених осіб на базі запропонованого проекту Харківської юридичної групи, після внесення поправок в його первісну редакцію Міністерством юстиції України.

Як повідомляв ZAXID.NET, президент України Петро Порошенко 19 листопада підписав закон «Про внутрішньо переміщених осіб».

Зазначимо, кількість вимушених переселенців із зони проведення бойових дій на Донбасі та з окупованого Росією Криму становить понад 466 тис. осіб.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук