Голова ДФС призначив тимчасових керівників Закарпатської митниці

Голова ДФС призначив тимчасових керівників Закарпатської митниці
фото ДФС
Голова ДФС призначив тимчасових керівників Закарпатської митниці

Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров своїми наказами призначив виконуючого обов'язки начальника Закарпатської митниці ДФС і його заступника. Про це з посиланням на власні джерела у відомстві повідомило «Закарпаття онлайн».

За інформацією видання, виконання обов'язків начальника Закарпатської митниці з 26 жовтня покладено на Станіслава Балуєва, начальника управління адміністрування митних платежів Закарпатської митниці ДФС.

Він обійматиме цю посаду, поки начальник Закарпатської митниці Володимир Колесніков буде відсторонений від виконання посадових обов'язків.
Раніше Балуєв працював на Вінницькій митниці ДФС.

Також, виконання обов'язків заступника начальника Закарпатської митниці, начальника управління по боротьбі з митними порушеннями з 25 жовтня по 25 листопада покладено на нинішнього начальника відділу митного оформлення №3 митного поста «Ужгород» Євгена Шишолу.

Як відомо, 24 жовтня голова ДФС Роман Насіров відсторонив начальника Закарпатської митниці ДФС Володимира Колеснікова та начальника митного поста «Ужгород» Євгена Потоцького за неналежне виконання службових обов'язків.

Відсторонення було здійснено з метою недопущення впливу зазначених посадових осіб на здійснення дисциплінарного провадження. За останній місяць Закарпатська митниця не сходила зі шпальт ЗМІ через резонансні затримання митників-хабарників із значними сумами валюти на митних постах «Тиса», «Малий Березний», «Ужгород», що, ймовірно, і стало приводом для відповідної реакції керівництва ДФС України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук