Голова Львівської ОДА рекомендує радитись із сімейним лікарем щодо одруження

11 лютого 20115326

Голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк висловив переконання, що сімейний лікар повинен радити молодим парам, чи варто їм одружуватися.

«Медицина повинна стати доступна кожному, і сімейний лікар має стати членом кожної родини, де знати все про того, хто народився, які хвороби або патології були в батьків і, зрештою, рекомендувати молодим людям, чи варто їм один одного обирати в майбутньому житті для створення нової родини», - зазначив Цимбалюк на брифінгу під час відвідин Львівського регіонального державного онкологічного центру 11 лютого.

Водночас голова Львівської ОДА наголосив, що реформа медицини в Україні і на Львівщині є необхідною, заперечуючи водночас, що така реформа відбуватися в умовах обмеженого бюджету. «Та велика сума, яка нині виділяється державою і місцевою владою на обслуговування медичної галузі – майже 700 млн грн. Якщо порахувати, це – надзвичайно великі кошти», - зазначив він.

Окрім того, Михайло Цимбалюк зауважив, що позитивні зміни в медичній галузі Львівщини вже почали відбуватися. «Я хочу сказати, що зміни вже тривають. Вони ще є не настільки видимими, але вони тривають у дискусіях медичної науки, медиків-фахівців і господарників», - сказав чиновник.

Нагадаємо, що в опублікованій нещодавно на ZAXID.NET статті щодо медичної реформи відомий педіатр Євген Комаровський висловив переконання, що сімейний лікар повинен мати належну підготовку, починаючи з першого курсу навчання, і що неможливо за півроку зробити сімейного лікаря з хірурга. «Сімейна медицина – це дуже позитивно, але біда в тому, що якщо її зараз впровадять неправильно, то цей невдалий експеримент на довгі роки зіпсує найкращі починання», - зазначив медик.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 6

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук