Грігалашвілі йде з посади начальника внутрішньої безпеки Нацполіції

Грігалашвілі йде з посади начальника внутрішньої безпеки Нацполіції
фото РБК
Георгій Грігалашвілі

Георгій Грігалашвілі йде з посади керівника департаменту внутрішньої безпеки Національно поліції України.  Про це 30 квітня повідомила голова Нацполіції Хатія Деканоідзе.

«Я отримала величезну кількість дзвінків з питанням, чому Георгій Грігалашвілі йде з посади керівника департаменту власної безпеки НПУ. Георгій не йде з нашої команди і буде займатися реформами поліції, а саме патрульної поліцією і атестаційним процесом», –  заявила вона.

«Георгій гідно служив у грузинській поліції і служить у Національній поліції України, і буде підтримувати наші розпочаті реформи. Ми йдемо далі», – додала Деканоідзе.

Як відомо, у листопаді 2015 року президент Петро Порошенко надав грузину Грігалашвілі українське громадянство для призначення його начальником департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції, який виявлятиме порушення з боку поліцейських та реагуватиме на них, а також боротиметься з корупцією всередині Нацполіції.

У 2004-2006 роках Грігалашвілі очолював патрульну поліцію Тбілісі, а з 2006 по 2012 роках – керував патрульною поліцією всієї Грузії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук