Громадські активісти передбачають ще одну хвилю переселенців із Криму

Головні новини Львова 26.02Ірина Папірник, 26 лютого 2016, 19:42 378 0

Через економічну ситуацію, яка зараз склалася в Криму і через чергові переслідування кримських татар, громадські активісти розповідають, що в інші області України може ринути чергова хвиля втікачів із півострова. На днях у Криму заборонили представництво місцевих меджлісів, які є органами самоврядування і розташовані майже у кожному селі, де живуть татари.

Заборона Меджлісу дає змогу окупантам розпочати жорсткіше переслідування кримських татар. Наразі громадські діячі не беруться прогнозувати нічого, але, як дійде до силових розправ, то очевидно з Криму почнуть тікати. Але в Україні їх немає де прихистити.

«Через те, що в нас до сих пір нема стратегії роботи з переселенцями і адаптації переселенців, ми разом з державою вирішаємо ці питання тактично, як діри. Тому, якщо буде така ситуація, я дуже цього не хочу, це буде дуже великим питанням і великим викликом як для центральної влади, так і для місцевої», – зазначив співзасновник ГО «Крим- SOS» Алім Алієв.

Зараз на Львівщині проживає близько 3 тисяч кримських переселенців, з них 2 тисячі – татари. Більшість з них тут вже освоїлися, мають роботу або розпочали власний бізнес. Вони засновують культурні центри, а також проводять власні заходи та мистецькі акції. Втім у них досі залишаються проблеми із документами та офіційними установами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук