Група евакуйованих з Донбасу отримала право на притулок у Польщі

СвітЮлія Поліковська, 3 травня 20164830
Група евакуйованих з Донбасу отримала право на притулок у Польщі
Поляки з Донбасу у Польщі

Частина біженців, евакуйованих з Маріуполя і Донбасу, які перебувають у відпочинкових центрах у Польщі у Вармінсько-Мазурському воєводстві, отримали право на притулок в країні. Йдеться про осіб, які не могли документально підтвердити своє польське походження, але, наприклад, перебувають у шлюбі з особами, які мають «карту поляка». Про це повідомило «Польське радіо».

Таких осіб було 53 і вони попросили легалізувати їхнє перебування у Польщі. Місцеве управління у справах іноземців прийняло рішення про надання 46 особам дозволу на постійне перебування у Польщі. Наступними днями інші заявники також отримають подібні документи. Цей дозвіл надає можливість отримання карти постійного перебування у Польщі.

Повідомлється також, що міністерство внутрішніх справ і адміністрації Польщі продовжує збирати пропозиції регіонів щодо надання житла та роботи прибулим з Донбасу. Найчастіше це пропозиції з будівельної, гастрономічної, торговельної та туристичної галузей. Є також пропозиції роботи для лікарів та інженерів. Здебільшого йдеться про Познань, Варшаву, Валбжих, Ґдиню, Ополє та Ґданськ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук