Гуманітарна допомога з Росії перетне українсько-російський кордон у Харківській області, - Кучма

Другий президент України Леонід Кучма повідомив, що гуманітарна допомога Луганску, спрямована Росією під егідою Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ), перетне українсько-російський кордон на митному посту у Харківській області

Про це він повідомив агентству «Інтерфакс-Україна» у вівторок 12 серпня.

«На засіданні контактної групи в понеділок було вирішено, що гуманітарна допомога пройде через Харківську область, маршрут до Луганська також визначено», - сказав він.

Леонід Кучма підкреслив, що «допомога буде здійснюватися під егідою Міжнародного Червоного Хреста, а колона – супроводжуватися представниками ОБСЄ».

Засідання контактної групи в понеділок пройшло у форматі відеомосту, в ньому взяли участь представники ДНР, в той час, як ЛНР на засіданні представлена ​​не була.

«Мабуть, вони не зацікавлені в отриманні цієї допомоги», - сказав Л.Кучма.

Він також зазначив, що в Луганськ будуть доставлені не тільки російські вантажі, але також «допомога України, ЄС і США».

«Дуже важливим є розподіл цієї допомоги – перш за все, її повинні отримати лікарні, дитячі сади, інтернати, інші люди, які її потребують. Жоден грам не повинні отримати бойовики», - підкреслив Кучма, зазначивши, що процесом розподілу допомоги займатимуться представники МКЧХ.

Як повідомлялося, автоколона з вантажем гуманітарної допомоги вирушила у вівторок з Наро-Фомінська до південно-західного кордону Росії. В адміністрації Московської області повідомили, що «автоколона доставить жителям Східної України близько 2 тис. тонн гуманітарних вантажів, зібраних москвичами і жителями Московської області».

Гуманітарну допомогу доставлять 280 КАМАЗів. Серед відправлених вантажів – продукти харчування, у тому числі 400 тонн круп, 100 тонн цукру, 62 тонни дитячого харчування, 54 тонни медичного майна та ліків, 12 тис. спальних мішків, 69 електростанцій різної потужності.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук