Гураль назвав три найбільш ефективні реформи в обласній прокуратурі

За підсумками стоденної роботи, керівник прокуратури Львівської області  Володимир Гураль назвав три основні досягнення, які, на його думку, свідчать про позитивні зміни, спрямовані на покращення ефективності роботи  відомства.

Про це він розповів на прес-конференції у середу, 18 червня.

Гураль зазначив, що насамперед – це тісна співпраця з громадськістю Львова.

«Позавчора ми закрили останні юридичні питання щодо оформлення при відомстві Громадської ради, до якої зголосилсиь увійти понад 100 громадських формувань Львова. Таким чином ми починаємо тісно співпрацювати з населенням, будемо дослухатись до їхніх проблем за посередництва активістів», – зазначив прокурор.

Ще одним позитивним напрацюванням Гураль вважає зміну підходів до кадрової політики у прокуратурі.

«Ми ретельно перевіряємо кожну особу, яку призначають на ту чи іншу посаду у прокуратурі, слідкуємо, аби фаховість претендентів відповідала вимогам законодавства, аби репутація була відповідна», –  розповів головний прокурор Львівщини.

Також, зі слів Гураля, прокурори тепер будуть частіше зустрічатись із громадянами.

«Ми переглянули ставлення прокурорів до прийому громадян. Раніше наші працівники дуже часто відмовлялись проводити зустрічі із мешканцями, однак сьогодні я зобов’язав кожного прокурора проводити прийом мешканців. Тепер ми приймаємо всіх і кожен день», – повідомив Володимир Гураль.

Як повідомляв ZAXID.NET, Володимира Гураля призначили прокурором Львівської області 4 березня. З березня 2012 року він працював під керівництвом Віктора Пшонки, очолював один із відділів Генпрокуратури.

 

 

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук