Хакери атакували сепаратистські та пропагандистські сайти з нагоди Дня перемоги

Анонімний хакерський альянс угруповань FalconsFlame і Trinity розповсюдив відеозвернення, в якому повідомив про проведення «операції» #OpMay9 зі зламу сайтів російських пропагандистів і терористів «ДНР». Таку «операцію» хакери приурочили до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У своєму зверненні хакери пообіцяли, що їхнє відео з'явиться 9 травня на кількох зламаних ними сайтах російських пропагандистів і терористів «ДНР».

Серед зламаних хакерами, за повідомленнями користувачів, є сепаратиcтські сайти dnr-online.ru  і dnr-pravda.ru , на яких розміщено текст звернення з нагоди вшанування Дня перемоги у Другій світовій війні, і гасло «Ніколи знову».

«Після нашого попереднього відеозвернення 29 квітня деякі глядачі вирішили, що ми жартуємо. Але ми не жартуємо, а говоримо абсолютно серйозно. Після нашої останньої атаки популярний сайт агресивної російської пропаганди Anna News був недоступний близько 5 діб. Це інформаційний ресурс, орієнтований на поширення брехні проти Грузії, України та Сирії. Наше перше відеозвернення висіло на цьому сайті більше 5 годин, а адміністраторам потрібно було більше 100 годин, що б частково відновити роботу ресурсу. При цьому значна частина даних була ними безповоротно загублена.

Це був наш невеличкий подарунок українському суспільству до Великого свята Воскресіння Христового. Ми показали, як світло з легкістю руйнує темряву», – йдеться у зверненні хакерів.

У своєму відео вони також нагадують, що 70 років тому український народ втратив близько 7 мільйонів своїх синів і дочок в боротьбі проти агресора і окупанта.  

«Сьогодні до Дня пам'яті і перемоги ми даруємо українському суспільству новий подарунок. У цей день ціла мережа інформаційних ресурсів агресора і сайтів російських терористів Донбасу буде паралізована. На багатьох сайтах противника з'явиться це відеозвернення і інші матеріали, що викривають брехню окупантів», – заявляють хакери.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук