Харківщина почала приймати перших переселенців зі Слов'янська

Донецька обласна державна адміністрація звернулася до керівництва Харківської області з проханням розмістити 350 біженців зі Слов'янська, повідомляє прес-служба Харківської облдержадміністрації з посиланням на главу адміністрації Ігоря Балуту.

«Перші 95 переселенців із Слов'янська сьогодні (у неділю – ред.) трьома автобусами приїхали в Харківську область... Розселяти перших біженців із Слов'янська будуть в одному з дитячих таборів в Куп'янському районі. Людям пообіцяли притулок до тих пір, поки ситуація в Донецькій області не стабілізується. У свою чергу, переселенці сподіваються, що повернуться додому найближчим часом», - йдеться у повідомленні.

За словами глави облдержадміністрації, за останні кілька днів кількість людей, які перетинають кордон Харківської області з боку Луганської та Донецької областей, значно збільшилася.

«Певну тенденцію до зростання ми спостерігали ще під час травневих свят. Люди сподівалися перечекати, поки ситуація стабілізується, але тепер ми бачимо, що їх кількість буде і далі збільшуватися», - заявив губернатор і запевнив, що в Харкові та районах області підготовлено більше 60-ти об'єктів для проживання переселенців, які здатні прийняти до 2,4 тис. біженців.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук