Ігор Гіркін оголосив себе комендантом Донецька і створює військову раду ДНР

Головний військовий керівник сепаратистів південного сходу України, «головнокомандуючий армією» Ігор Гіркін (Стрєлков) оголосив себе військовим комендантом Донецька.

Про це він заявив в опублікованому на сайті телеканалу LifeNews інтерв’ю.

«Головнокомандувач» сепаратистів заявив, що вони покинули Слов'янськ та Краматорськ, щоб зберегти сили. За його словами, Донецьк обороняти зручніше, і він збирається створити військову раду з польових командирів, щоб узгодити «питання оборони ДНР».

«Стрєлок» не повідомив про втрати, яких бойовики зазнали під час прориву зі Слов'янська. Він лише ствердив, що при відступі вдалося зберегти «від 80 до 90 відсотків особового складу і 90 відсотків озброєння». Велика частина бронегрупи, яка здійснювала відволікаючий маневр, загинула і Гіркін пов'язав це з «помилками командира групи». Він також повідомив, що разом з бойовиками були «евакуйовані сім'ї військовослужбовців і людей, які співчувають бойовикам».

Гіркін сподівається, що обласний центр виявиться більш зручним пунктом для оборони, ніж маленькі міста, полишені в суботу - Слов'янськ, Краматорськ, Костянтинівка.

Попросивши вибачення у населення Слов'янська, Стрєлков сказав, що українська армія тепер влаштує там «різанину».

«Для тих, хто думає, що якщо ополчення піде без бою, це врятує їх від репресій – ні, не врятує», - заявив він.

«Сьомого липня я маю намір створити своїм наказом Центральну військову рада, до якої увійдуть всі найбільш великі польові командири. В цьому органі ми будемо узгоджувати питання подальшої оборони ДНР і, можливо, частини ЛНР. Крім того, я збираюся до призначення військового коменданта Донецька здійснювати всі його обов'язки, а також взяти на себе роль командувача гарнізоном», - заявив Гіркін.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук