Імпортера угорських гудронів на Львівщину зобов'язали їх утилізувати

Керівництво ДП «Спецсервіс» зобов’язали провести докладний кількісний та якісний аналіз небезпечних для довкілля кислих гудронів, а відтак їх утилізувати.

Планують ці відходи нафтопереробної промисловості – модифікатор типу «МГ», передати в Інститут екогігієни та токсикології імені Л.І. Медведя, аби визначити способи їх подальшої утилізації. Про це домовилися на зустрічі директора департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА Олексія Балицького з керівництвом «Спецсервісу», передає прес-служба ЛОДА.

«Спільними зусиллями посадовців уперше впродовж останніх років до діалогу з цього питання залучено керівництво ДП «Спецсервіс», – зазначив Олексій Балицький. – Саме вони повинні вирішувати проблему з утилізації кислих гудронів».

Нагадаємо, що небезпечні для екології гудрони у 2001-2002 роках з Угорщини імпортувало ДП «Спецсервіс». Відтоді відходи нафтопереробної промисловості зберігали на території Роздільського державного гірничо-хімічного підприємства «Сірка». Вони слугували речовими доказами у кримінальній справі. На цей час кримінальна справа закрита.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук