Ірраціональна віра українців

Про добрі сили, які все зроблять за нас

БлогиЮрій Романенко , 25 липня 2015 300
Юрій Романенко
Політичний експерт, журналіст видання «Хвиля»

Взагалі, перед очима розгортається грандіозна ситуація яка викликає одночасно регіт і печальку.

Всі ці пертрубаціі з британськими та іншими "митниками" демонструють ірраціональну віру українців у магічне. Вони (українці) щиро вірять, що є добрі сили (Вашингтон, британська королева, грузини, Партія інопланетян рятівників України тощо), які зроблять їм (українцям) місто-сад, поки вони (українці) будуть жити як і раніше (нічого не робити, красти, мріяти і т.д.)

А потім залишиться скористатися плодами роботи "британських митників" і насолоджуватися Європою в Україні, яку Європа побудувала заради українців тільки тому, що це прекрасні і добрі люди. Просто трохи жебраки, трохи ліниві, трохи злодійкуваті, але, в цілому, в душі справжні європейці.

При цьому їх абсолютно нічому не вчить, те, що відбулося ну от просто на очах, коли Європа з США змушують Україну йти на принизливі поступки Росії, тільки тому, що Вашингтону і Брюсселю не потрібен зайвий геморой і фінансові втрати через те, що українці не можуть чверть століття позбутися корупції та ідіотів у владі, що призвело до тотальної деградації соціуму і держави, чим скористався кремлівський маніяк, який за допомогою агресії на Україну намагається прикрити деградацію та ідіотів у владі в РФіі.

Дивовижний народ який живе вірою, що "раз ми самі не зможемо, то інші зможуть за нас зробити краще наше життя". І за дужками віри в магічне залишаються проблеми самих американців, британців, німців та інших французьких благодійників і ЇХ РЕАЛЬНІ МОТИВАЦІЇ ЩОДО ЦІЄЇ ЗЕМЛІ і індіанців, що її населяють.

Ну, що ж тут робити. Коли немає розуму, то в дію вступає природний відбір.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук