Івано-Франківськ утворив ОТГ з двома сусідніми селами

У перспективі до цієї ОТГ увійдуть 19 навколишніх сіл

Депутати Івано-Франківської міськради у середу, 9 жовтня, проголосували за добровільне приєднання Чернієва та Підлужжя до Івано-Франківської об’єднаної територіальної громади (ОТГ).

Паралельно з сесією міської ради відбулися сесії Черніївської та Підлузької сільських рад, на яких прийняли аналогічні рішення про приєднання до міста. Таким чином тепер голови цих сіл стали старостами.

«Ми робимо суттєвий крок у майбутнє. Місто має мати перспективи росту та розвитку. Ми суттєво збільшуємо територію, вирівнюємо території в розвитку, адже село теж має право на ті послуги, що є в місті», – прокоментував таке об’єднання директор Івано-Франківського центру розвитку місцевого самоврядування Руслан Панасюк, якого процитувала «Галка»

Черніїв – село у Тисменицькому районі Івано-Франківської області з населенням понад 3900 людей, розташоване за 7 км від центру Івано-Франківська.

Підлужжя – село в Тисменицькому районі Івано-Франківської області з населенням понад 1700 людей. Воно розташоване за 6 км від центру Івано-Франківська.

Також за приєднання до Івано-Франківської ОТГ раніше проголосувала уся громада села Колодіївка. Загалом у перспективі до Івано-Франківської ОТГ у перспективі увійдуть 19 сіл, пише місцеве видання «Місто».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук