Іваночко&Юрочко: Молитвою і аґіткою

Саркастичний блог на двох

БлогиІваночко & Юрочко , 2 червня 2016 739 1

Всім привіт. Натрапили ми на цікаві аґітки, розклеєні по кількох зупинках громадського транспорту. Вони, судячи з усього, мають на меті змінити хід цілої історії. Звичайні листки А4 формату, з простим і зрозумілим посланням з отаких слів: «Молитвою і постом війну можемо зупинити».

Будова речення більше пасувала б майстрові Йоді, але ж ні: послання має доволі несподіваного автора - саму Богородицю! 

Щоправда, дивним видається те, що Божа Матір своє послання адресувала не головнокомандувачу чи депутатам, а пасажирам міських маршруток. Може Богородиця не вірить владі?

Все можливе. Може справа в тому, що там постити треба, а маючи під боком відомчі їдальні, з цим трохи сутужно. Зрештою, можливо, що влада таки отримала цінні вказівки, але приховує від народу?

Та, менше з тим - «шляхи Господні - неісповідимі». Треба - то треба. Тим більше, як казала, здається, мати Тереза: «Молитвою і постом можна досягти більшого, ніж просто молитвою».

Я Вам більше скажу, дуже багато людей таки моляться за мир і перемогу, за те, щоб ворог був знищений і запанувала справедливість. Але ж ні, війна і досі триває, хлопці на фронті досі гинуть, тил і досі молиться...

До речі, он у нас кілька днів  поспіль палали півстолітні залежі сміття. Можна було б випробувати методику з розклеєних аґіток. Заодно зекономили би пожежникам купу води, а в атмосферу би не полетіла купа всякої гидоти. Нам, правда, такі агітки не траплялися.

Так, ніхто не каже, а давайте «молитвою і постом зупинимо вогонь на сміттєзвалищі. Люди дзвонили не в дзвони, а пожежникам. І коли трапилась трагедія із рятувальниками, народ не вкляк, а полетів в Грибовичі рятувати хлопців з-під завалів. 

Тобто, розумієте, бездіяльність, навіть проведена в молитві - це гріх. З дитинства знаємо, що аби отримати ровер під подушку, замало просто молитися до Миколая. Треба ще і поводитись відповідно. Потрібна дія, яку показують солдати на фронті чи рятувальники під час надзвичайних ситуацій. Чудо дається важко, і не через хотіння.

Сумний висновок напрошується про тих, хто промовляє на зупинках від імені Богородиці. Навіть не знаємо, чи казати, бо ще, не дай Боже, проклянуть...

Богдан Юрочко, Ярослав Іваночко

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук