Із Донбасу щодня виїжджає понад 1,5 тис. людей

За даними Державної служби України з надзвичайних ситуацій, найскладніша ситуація з розміщенням громадян спостерігається у Києві, Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Одеській, Полтавській і Львівській областях.

Про це розповів заступник голови ДержНС Василь Стоєцький, повідомляє прес-служба відомства.

З Донецької та Луганської областей в інші регіони переселено (і взято на облік регіональними штабами) 67 тис. 358 осіб, у тому числі 23 тис. 578 дітей, 8 тис. 506 інвалідів і людей похилого віку. 

Зазначається, що протягом останнього тижня кількість переселенців щодня складає у середньому понад 1,5 тис. осіб і має тенденцію до збільшення.

«Найбільш складна ситуація з розміщенням громадян, організації їх життєзабезпечення – у Києві (15,6 тис. осіб), Харківській (10,8 тис. осіб), Дніпропетровській (8,6 тис. осіб), Запорізькій (7,8 тис.), Одеській (6,6 тис.), Полтавській (4,9 тис.) і Львівській (4,5 тис.) областях», – йдеться у повідомленні. 

Водночас, найменша кількість розселених переселенців є у Волинській (659 осіб), Тернопільській (668 осіб), Рівненській (798 осіб) та Чернівецькій (597 осіб) областях.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук