Кабмін припинив фінансування територій, підконтрольних бойовикам

СуспільствоРоман Ганкевич, 7 листопада 20144940

Кабінет міністрів офіційно призупинив соціальні виплати та інші види фінансування з державного бюджету на територіях, підконтрольних бойовикам.

Про це йдеться у постанові уряду  №595 від 7 листопада.

Зазначається, що перелік населених пунктів, «на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження», визначає Кабмін на підставі клопотання СБУ.

Крім того, Кабмін доручив міністерствам та іншим відомствам до 1 грудня перемістити установи, організації та підприємства з підконтрольних бойовикам територій в населені пункти, які контролюються українською владою.

Також уряд доручив розробити законопроект, яким би регулювався механізм розрахунків за «поставлені і неоплачені енергоносії на тимчасово неконтрольовані території» за рахунок коштів, «передбачених для виплати пільг і субсидій на цих територіях».

Нагадаємо, 4 листопада під час засідання РНБО президент України Петро Порошенко пообіцяв внести в парламент подання про скасування закону про особливий порядок самоврядування в окупованих районах Донбасу.

Президент заявив про можливість введення «більш жорсткого економічного режиму» для окупованих областей Донбасу. Також Рада безпеки доручила розробити законодавчі акти про врегулювання економічної та податкової діяльності на Донбасі.

У той же час прем'єр Арсеній Яценюк заявив, що Україна продовжить постачати газ і електроенергію на тимчасово окуповані території Донбасу, але припинить фінансування з державного бюджету.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук