Кабмін відновив повноваження податкової міліції

Кабінет міністрів України продовжив повноваження податкової міліції Державної фіскальної служби. Про це йдеться в затвердженому постанові Кабінету міністрів № 846 від 25 вересня 2019 року.

«Підрозділи податкової міліції в складі Державної фіскальної служби продовжують здійснювати повноваження та виконувати функції з реалізації державної політики у сфері боротьби з правопорушеннями при застосуванні податкового законодавства, а також законодавства з питань сплати єдиного внеску, здійснюючи оперативно-розшукові, кримінально-процесуальні та охоронні функції до завершення здійснення заходів щодо створення центрального органу виконавчої влади, на який покладається обов'язок забезпечення запобігання, виявлення, припинення, розслідування та розкриття кримінальних злочинів, об'єктом яких є фінансові інтереси держави і / або місцевого самоврядування, віднесені до його підслідності відповідно до Кримінально-процесуального кодексу України», – йдеться в постанові.

В документі зазначається, що Державна фіскальна служба до часу утворення центральних органів виконавчої влади має повний доступ до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків та інших реєстрів, банків і баз даних, ведення яких покладено законодавством на Державну податкову службу і Державну митну службу.

Як повідомляє «Цензор.НЕТ», причиною такого рішення є різке падіння платежів до бюджету, з початку року в казну надійшло на 30 мільярдів гривень менше, ніж передбачалося за планом.

Зазначимо, що на початку 2018 року тодішній міністр фінансів Олександр Данилюк констатував, що податкова міліція в Україні існує поза законом.

В кінці 2016 року через технічну помилку Верховна Рада фактично оголосила Податкову міліцію поза законом з 1 січня 2017 року. У зв'язку з цим Міністерство фінансів підготувало законопроект про створення Фінансової поліції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук