Кабмін встановив порядок виплат сім’ям полонених військовослужбовців

Кабінет міністрів затвердив порядок виплати грошового забезпечення сім’ям військовослужбовців, захоплених у полон або в заручники, а також інтернованих у нейтральних державах чи зниклих безвісті. Відповідну постанову №884 уряд ухвалив 30 листопада.

Документ передбачає, що виплата грошового забезпечення здійснюється з дня захоплення військовослужбовців членам їх сімей за заявою на ім’я командира (начальника, керівника) військової частини (установи, організації).

Командир в/ч чи керівник установи розглядає подані документи впродовж 15 днів та приймає рішення щодо виплати або відмови у виплаті грошового забезпечення, про що повідомляється заявнику в письмовій формі. У рішенні про відмову у виплаті грошового забезпечення обов’язково зазначаються підстави для такої відмови.

Кошти перераховуватимуть до повного з’ясування обставин захоплення військовослужбовців.

За ними зберігаються виплати в розмірі посадового окладу за останнім місцем служби, окладу за військовим званням, надбавки за вислугу років, інших щомісячних додаткових видів грошового забезпечення постійного характеру.

Грошове забезпечення не виплачуватимуть членам сімей військовослужбовців, які добровільно здалися в полон, самовільно залишили військові частини (установи, організації), місця служби або дезертирували.

Зазначимо, закон про збереження виплат і окладів військовослужбовцям, які потрапили в полон, президент Петро Порошенко підписав 28 вересня.

Як відомо, Україна наполягає на звільненні всіх заручників, яких утримують сепаратисти на Донбасі, до Різдва 2017 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук