Уряд змінив постанову про вихід на пенсію для вихователів і керівників дошкільних закладів

Право на пенсію за вислугою років тепер мають вихователі, вчителі-логопеди, музичні керівники, дитячі психологи та інші працівники дошкільних закладів освіти

Кабінет міністрів вніс зміни до постанови № 909, якою регламентується право виходу на пенсію за вислугою років асистентам вихователів у інклюзивних закладах освіти та керівникам дошкільних навчальних закладів. Відповідна постанова Кабміну № 954 розміщена на «Урядовому порталі».

«З метою забезпечення гарантованого державою права педагогічних працівників інклюзивних груп дошкільних навчальних закладів на пенсійне забезпечення урядом прийнято рішення про внесення змін до постанови Кабінету міністрів України від 4 листопада 1993 р. № 909 «Про перелік закладів і установ освіти, охорони здоров'я та соціального захисту і посад, робота на яких дає право на пенсію за вислугу років», відповідно до якого надається право на пенсію за вислугу років асистентам вихователів, які працюють в інклюзивних групах, і директорам (завідуючим) дошкільних навчальних закладів», - йдеться у повідомленні.

Крім того, право на пенсію за вислугою років мають вихователі-методисти, вихователі, вчителі-дефектологи, вчителі-логопеди, практичні психологи та музичні керівники.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук