Канада збільшує бюджет на гуманітарну допомогу закордоном

СвітРоман Ганкевич, 24 вересня 20161190
Канада збільшує бюджет на гуманітарну допомогу закордоном
фото Reuters
Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо

У чинному фінансовому році Канада збільшить свій бюджет на гуманітарну допомогу закордоном на 10%. Про це повідомили у офісі прем'єр-міністра Канади, передає «Укрінформ».

«Уряд Канади збільшить гуманітарну допомогу цього фіскального року на 10%. Прем'єр також оголосив про $64.5 млн довготермінового фінансування для підтримки людей, постраждалих від гуманітарних криз по всьому світу і $467 млн у рамках канадської стратегії врегулювання криз у Сирії, Іраку та навколишньому регіоні», - зазначили у офісі глави уряду.

У відомстві також зазначили про значний внесок мігрантів та біженців у «стійке економічне зростання та розбудову динамічних й інклюзивних громад».

«У Канаді мігранти та біженці заповнюють прогалини на ринку праці, вирішують деякі проблеми, пов’язані зі старінням населення, підвищують міжнародну торгівлю та залучають інвестиції з усього світу. Все це зміцнює канадський середній клас», - йдеться у повідомленні.

Між тим, сам прем'єр-міністр Джастін Трюдо закликав міжнародну спільноту об’єднатися у допомозі вимушеним мігрантам. «Мільйони людей по всьому світу вимушені покидати власні домівки через конфлікти та переслідування. Міжнародна спільнота мусить об’єднатися, аби вдовольнити їх нагальні потреби та допомогти облаштувати життя. Наше нове фінансування допоможе здійснити це, надавши вимушеним переселенцям вкрай необхідні товари та послуги, наприклад освіту для дітей», - заявив Трюдо.

Додамо, що Канада вже прийняла понад 30 тис. сирійських біженців і планує до кінця року довести їх кількість до 44 тис.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук