Кандидат до Київської облради від БПП відмежувався від супермаркетів у «ДНР»

Кандидат в депутати Київської облради від «Блоку Петра Порошенка» – «Солідарність» В’ячеслав Соболєв назвав чорним піаром інформацію, яку про нього поширили у ЗМІ і заявив, що написав заяву про зняття з виборів.

Відповідну заяву він зробив, коментуючи обвинувачення в тому, що нібито його мережа магазинів «Обжора» працює в окупованому Донецьку, і він є зятем російського колишнього сенатора і магната Бориса Шпігеля.

«Я написав заяву, що якщо інформація підтвердиться, я готовий зняти свою кандидатуру. Але тільки якщо хоча б один факт підтвердиться», – зазначив він в коментарі «Українській правді».

«У мене по моєму округу 30%… Тому і починають обливати брудом. Ми дійшли до початку, це почав дніпропетровський сайт», – сказав він.

«Щодо пана Шпігеля. Я два роки живу і ми розписані з Інною Вільчинською. Я можу надіслати вам свідоцтво про одруження», – сказав він.

«Так, у мене був шлюб з пані Шпігель, але два роки тому, враховуючи те, що її батько був сенатором, в мене є своя життєва позиція і я одразу запропонував: або ти одружена, або ти живеш там, де вважаєш за краще. Вона каже: «Я люблю Москву і буду жити там». «А я люблю Україну і з неї нікуди їхати не хочу», – зазначив Соболєв.

При цьому він повідомив, що жодних контактів зі Шпігелем не підтримував з тих пір.

«Щодо «Обжори» – колись у 2006 році я там був засновником, але через півроку у 2007 році я вийшов звідти», – сказав Соболєв.

Кандидат у депутати до Київської облради зазначив, що багато років знає нинішнього засновника підприємства Оксану Палієнко, однак не спілкувався з нею «років 8-10», а прізвище Василя Цапка, який також записаний у реєстрі як засновник, Соболєв сказав, що почув вперше.

Він також наголосив, що жодного бізнесу у Донецькій області не має.

«Як ви вважаєте, якщо у мене в моєму будинку живуть ці негідники три місяці, я з ними за одно? Чи міг я впустити у свій будинок, у якому я не був два роки, негідників, які розікрали там все?» – обурився Соболєв.

«Я працював в РНБО при Гайдуку, при Дубині працював у НАК Нафтогаз, зараз працюю другий рік у Києві в Університеті біоресурсів природокористування доцентом на кафедрі», – зазначив він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук